
Ножовий блок для тримерів Moser Wahl 1584 1585 1586 1588 0.4 мм 1584-7240
1 590 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1584-7240
+380 (97) 436-15-48
- +380 (50) 541-49-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лезо можна злегка підняти над гребінцем, що дозволяє легко та без зусиль зрізати
Підходить для Vetiva mini, Super Trim і MOSER Prima
Довжина різання 0,4 мм
| Тип товару | Ножовий блок |
|---|---|
| Тип кріплення | Легкознімний (Quick Change) |
| Призначення | Стандартний |
| Ширина ножового блоку | 32 мм |
| Висота зрізу | 0.4 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Німеччина |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид запчастини | Змінний ножовий блок |
| Стан | Новий |
| Тип | Машинка для стрижки волосся |
| Колір | Срібний |
| Основні | |
| Ширина ножового блока | 32 мм |
| Довжина зріза | 0.4 мм |
| Сумісність | для машинок Moser Wahl 1584 1585 1586 1588 |
| Тип кріплення | Легкознімний (Quick Change) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴

