
Набір для стрижки BaByliss PRO GunSteelFX Clipper & Trimmer Set Black FX8705E
9 750 ₴
- Немає в наявності
- Код: FX8705E
- +380 (50) 541-49-72
BaByliss PRO FX8705E GunSteel FX Grooming Set-професійний набір для стрижки волосся, який складається з потужної продуктивної машинки для стрижки і ультра-точного тримера в ексклюзивному кольорі GunSteel. Мотори обох інструментів розроблені спільно з інженерами італійської Ferrari, втілюючи найвищі технічні характеристики в парі з ультра-гострими ножовими блоками з японської сталі.
Машинка для стрижки:
• Безщітковий мотор Ferrari
• Швидкість мотора близько 6000 оборотів в хвилину
• Термін служби мотора більше 10 000 годин!
• EDM Technology для постійної потужності і швидкості на зрізі
• Комбіноване живлення від мережі і вбудованого акумулятора
• Li-ion акумулятор високої ємності забезпечує не менше 2 годин роботи
• Повна зарядка за 3 години
• Система адаптації до напруги Dual Voltage від 120 до 230 в
• Регульована висота зрізу з 5 фіксованими настройками (0.8, 1.4, 2, 2.8 і 3.5 мм)
• Ширина зрізу ножів 45 мм
• 8 насадок (1.5, 3, 4.8, 6, 10, 13, 16 і 19 мм)
• Стильний металевий корпус
Тример:
• Безщітковий мотор Ferrari
• Швидкість мотора близько 6300 оборотів в хвилину
• Мінімальний рівень шуму і вібрації
• EDM Technology для постійної потужності і швидкості на зрізі
• Комбіноване живлення від мережі і вбудованого акумулятора
• Li-ion акумулятор (2 години роботи, 3 години зарядки)
• Система адаптації до напруги Dual Voltage від 120 до 230 в
• Легкознімні ножові блоки з японської легованої сталі-30 мм U і 40 мм t
• Доступна настройка Zero Gap
• 2 додаткові насадки - 6 і 10 мм
• Стильний металевий корпус
У комплект BaByliss PRO FX8705E GunSteel FX Grooming Set входять 8 насадок для машинки (1.5, 3, 4.8, 6, 10, 13, 16 і 19 мм), 2 насадки для тримера (6 і 10 мм), 2 ножових блоку для тримера (U і T-Blade), інструмент для налаштування ножів тримера під нульовий зріз Zero Gap, подвійна зарядна станція, масло для ножів, щіточка і супровідна документація.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 10 |
| Регулювання довжини | Поворотний регулятор, Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.4 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Тип мотора | безщітковий роторний DC |
| Максимальна довжина зрізу | 3.5 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Час роботи від акумулятора | 120 хв |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Стаціонарний зарядний пристрій | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Основні атрибути | |
| Ширина леза | 30 мм, 40 мм, 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Графітовий |
| Дитяча/ тиха стрижка | Так |
- Ціна: 9 750 ₴




