КАТАЛОГ ТОВАРІВ МАГАЗИНУ ТУТ
Випрямляч ELEGANCE Keration - це нова модель серії KERATION, яка створена із застосуванням новітніх технологій і розробок. Основна концепція серії - захист природного кератину волосся, з якої ми представляємо Вам новинку.
Утюжок GAMA Elegance Keration (GI0210) володіє новітнім покриттям з технологією MICRO GLITT. Матеріал, що використовується для покриття пластин, виготовлений з мікрочастинок GLITT (алмазного пилу), які активуються при нагріванні і в поєднанні з новітньою системою іонізації захищають природний кератин волосся, відновлюючи блиск і силу волосся.
Пластини випрямляча з плаваючою технологією і розміром 25 x 120 мм. Збільшений розмір дозволяє захоплювати більше волосся за один прохід утюжком, а плаваюча система забезпечить ідеальний розподіл тиску і зіткнення пластин.
Модель GAMA GI0210 має електронний терморегулятор з LED індикатором обраного температурного режиму. Все в моделі реалізовано 6 температурних режимів - 130, 150, 170, 190, 210 і 230 °C. Ви можете максимально точно підібрати необхідний для Вашого волосся режим нагрівання, для забезпечення ефективного і безпечного випрямлення волосся.
Новинка виконана в традиційному для лінійки ELEGANCE корпусі в ультратонкому виконанні. Випрямляч легкий, зручно сидить в руці забезпечує легку роботу з волоссям. Округлена форма дозволить Вам не тільки випрямляти, а й підкручувати волосся.
Особливості моделі Elegance Keration (GI0210):
- Новітнє покриття пластин з технологією MICRO GLITT
- Плаваючі пластини розміром 25 x 120 мм
- Максимальний нагрів до 230 градусів
- Мережевий шнур з обертанням і довжиною 3 метри
- Замок для пластин
- Живлення 100 - 240 В
- Ультратонкий корпус
- Новий колір - Gold Rose
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gama |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 115 В |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.24 кг |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 130 град. |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плаваючі пластини | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Подача пара | Ні |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Фіксація пластин | Так |
| Ширина пластин | 25 мм |
| Довжина пластин | 120 мм |
| Довжина випрямляча | 30 мм |
| Колір корпусу | Золотисто-чорний |
- Ціна: 1 590 ₴


