КАТАЛОГ ТОВАРІВ МАГАЗИНУ ТУТ
Утюжок GAMA ATTIVA входить в серію комплексного догляду за волоссям 3D THERAPY. Розроблений спеціально для усунення кручення і заплутування волосся. Випрямляч здатний в найкоротший час вирівняти волосся, зробити його слухняним і блискучим.
Модель відрізняється наявністю нової розробки GAMA - системи іонізації ION PLUS, яка здатна виробляти на 80% більше негативних іонів, в порівнянні з подібними технологіями. У поєднанні з пластинами, покритими турмаліном, волосся набуває діамантового блиску і стає дуже м'яким і слухняним. Система плаваючих пластин допоможе позбутися від зайвого тиску на волосся і його травмування.
Утюжок має електронне управління з цифровим дисплеєм. Температура регулюється в межах 160 - 230 градусів. Шнур живлення має обертання на 360 градусів, а його довжина становить 1.8 метра. Корпус випрямляча дозволяє як вирівнювати волосся, так і створювати хвилясті зачіски.
Особливості моделі ATTIVA 3D THERAPY (GI0734):
- ION PLUS технологія з постійним випромінюванням
- Округлий дизайн
- Плаваючі пластини з турмаліновим покриттям
- LCD дисплей
- Кабель живлення з обертанням на 360 градусів
- Розмір пластин 23 x 95 мм
Серія 3D THERAPY Максимальна температура нагрівання 230 C Покриття турмалін Потужність 40 W Іонізація так Терморегулятор електронний Кількість температурних режимів 8 Автовимкнення ні Подвійний вольтаж 110-240 В так Довжина шнура 1.8 м Колір бірюзовий Довжина нагрівальних пластин 90 мм Ширина нагрівальних пластин 23 мм Плаваючі пластини так Діапазон температури нагрівання 160-230 °C
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gama |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 115 В |
| Колір корпусу | Бірюзовий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Дисплей | Так |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 160 град. |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плаваючі пластини | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Турмалінове покриття | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Ширина пластин | 23 мм |
| Довжина пластин | 95 мм |
| Тип праски | Праска-плийка |
- Ціна: 2 040 ₴





