КАТАЛОГ ТОВАРІВ МАГАЗИНУ ТУТ
Випрямляч для волосся GAMA Elegance (GI0204) в ультратонкому дизайні - модель дуже легка і проста у використанні завдяки такому витонченому тонкому дизайну. Абсолютна простота - ключова особливість моделі.
Утюжок має плаваючі пластини завдовжки 12 см і турмалінове покриття, що дозволяє вирівняти об'ємні пасма волосся всього одним рухом. При загальній довжині моделі 30 см, в використанні проблем не повинно виникнути ніяких.
Модель має статичну температуру нагрівання в 230 °C, що дозволяє її використовувати для кератиновгого випрямлення, а так само використовувати з дуже неслухняним волоссям. Система швидкого розігріву доведе випрямляч до робочої температури за лічені секунди.
Прилад має спеціальну кнопку-фіксатор, яка дозволяє зафіксувати пластини в складеному вигляді для зручного транспортування або зберігання. Так само модель має обертовий на 360 ° шнур живлення.
Особливості моделі GAMA Elegance (GI0204):
- Покриття пластин - турмалін
- Ширина пластин 25 мм
- Ультратонкий дизайн
- Система плаваючих пластин
- Потужність 40 - 46 Вт
- Живлення 110 - 240 В
- Довжина 30 см
- Вага 220 грам
Серія ELEGANCE Максимальна температура нагрівання 230 C Покриття турмалін Іонізація ні Терморегулятор без регулятора Кількість температурних режимів 1 Автовимкнення ні Подвійний вольтаж 110-240 В так Довжина шнура 1.8 м Колір червоний Ширина нагрівальних пластин 25 мм Плаваючі пластини так
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gama |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Споживана потужність | 46 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Ні |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 115 В |
| Колір корпусу | Червоний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.22 кг |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Плаваючі пластини | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Подача пара | Ні |
| Турмалінове покриття | Так |
| Функція автовідключення | Ні |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Ширина пластин | 25 мм |
| Довжина пластин | 120 мм |
- Ціна: 1 330 ₴




