КАТАЛОГ ТОВАРІВ МАГАЗИНУ ТУТ
BaByliss Pro BAB2151E BaByCrimp – професійний міні гофре для створення прикореневого об'єму.
Покриття пластин на основі кераміки, автоматичний контроль температури та ультрашвидке нагрівання дозволяють створювати неймовірні локони на волоссі будь-якого типу. Система адаптації до напруги у мережі Dual-Voltage від 120 до 240 В дозволить брати випрямляч у подорожі.
Характеристики:
Компактний дизайн при стандартних розмірах пластин 13х60 мм
Продуктивні нагрівальні елементи загальною потужністю 20 Вт
Швидке нагрівання до максимальної температури всього за 40 секунд
Система контролю температури
Світловий індикатор готовності роботи
Постійна робоча температура 200°С
Керамічне покриття захищає волосся
Система адаптації до напруги у мережі від 120 до 230 В
Шнур завдовжки 1.8 м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Щипці Гофре |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Висота зубців | 1.3 мм |
| Покриття пластин | Керамічне |
| Тип гофре | Міні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час нагрівання до потрібної температури | 40 сек |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Петелька для підвішування | Так |
| Пластини для гофрування | Так |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Ширина пластин | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина робочої частини | 60 мм см |
| Колір корпусу | Чорно-білий |
- Ціна: 1 110 ₴






