КАТАЛОГ ТОВАРІВ МАГАЗИНУ ТУТ
BaBylis PRO BaBySleek - професійний міні-випрямник для коротких зачісок!
Компактний, новий дизайн відкриває необмежені креативні можливості створення випрямлення волосся в роботі і подорожах. Покриття на основі кераміки, автоматичний контроль температури та ультрашвидкої нагрів дають змогу створювати неймовірні локони на волоссі будь-якого типу. Система адаптації до стресу у мережі Dual-Voltage від 120 до 240 У дозволить брати випрямник у подорож.
Характерики:
Компактний дизайн при стандартних розмірах пластин 13x60 мм
Виготовлювальні нагрівальні елементи загальною потужністю 20 Вт
Швидкий нагрів до максимальної температури всього за 40 секунд
Система контролю температури
Світлий індикатор готовності
Стала робоча температура 200 ° C
Керамічне покриття пластин
Система адаптації до напруги у мережі від 120 до 230 В
Шнур завдовжки 1.8 м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Ні |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Довжина утюжка | 145 мм |
| Покриття пластин | Керамічне |
| Тип праски | Міні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.094 кг |
| Час нагрівання до потрібної температури | 40 сек |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Подача пара | Ні |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Ширина пластин | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина робочої частини | 60 мм см |
- Ціна: 1 050 ₴




