КАТАЛОГ ТОВАРІВ МАГАЗИНУ ТУТ
Випрямляч для волосся GAMA Ergostyler Red Ionix Duo (P21.ERGOSTYLERION) - проста і в той же час ефективна модель для домашнього випрямлення волосся. Модель має ергономічний корпус і мінімум налаштувань, тому таким утюжком зможе користуватися навіть будь-який підліток.
Випрямляч Ergostyler Red Ionix Duo оснащений жорсткими пластинами з турмаліновим покриттям, яке забезпечить дбайливе ставлення до волосся під час випрямлення. Розмір пластин становить 25 x 90 мм. Турмалінове покриття володіє хорошим ковзанням по волоссю і відмінними захисними властивостями.
У моделі немає терморегулятора - утюжок нагрівається до 220 C. Такий температурний режим є оптимальним для більшості волосся, за винятком дуже тонкого фарбованого волосся, жорсткого нефарбованого і кучерявого волосся. В цілому модель досить універсальна в застосуванні.
Варто відзначити, що в моделі P21.ERGOSTYLERION реалізована система іонізації волосся, яка забезпечить гарний захист під час випрямлення, а так же додасть волоссю м'якості і блиску. Іонізація добре знімає статику з волосся, щоб воно булу рухливим і живим.
Дизайн моделі дуже простий - особливий акцент зроблено на максимальну ергономічність. Спеціальна форма ручки забезпечить дуже комфортну експлуатацію і надійний, зручний хват. Відзначимо, що модель оснащена мережевим шнуром без обертання довжиною 2 метри і системою універсального живлення, щоб її можна було використовувати в будь-якій країні світу.
Особливості моделі GAMA Ergostyler Red Ionix Duo (P21.ERGOSTYLERION):
- Турмалінове покриття пластин
- Жорсткі пластини розміром 25 x 90 мм
- Система іонізації волосся
- Статичний нагрів до 220 C
- Кнопка включення-виключення
- LED індикатор включеного стану
- Мережевий шнур 2 метри без обертання
- Петелька для підвішування
У комплекті:
- Випрямляч
- Документація
| Максимальна температура нагрівання | 220 C |
| Покриття | турмалін |
| Іонізація | так |
| Терморегулятор | без регулятора |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Автовимкнення | ні |
| Подвійний вольтаж 110-240 В | так |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір | чорний |
| Довжина нагрівальних пластин | 90 мм |
| Ширина нагрівальних пластин | 25 мм |
| Плаваючі пластини | ні |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Ні |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Максимальна температура нагріву | 220 град. |
| Петелька для підвішування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Ні |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Турмалінове покриття | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Ширина пластин | 25 мм |
- Ціна: 1 130 ₴






