Традиційна для серії CP1 модель у новому дизайні та деякими змінами та покращеннями. Відразу що впадає у вічі – це наявність цифрового LCD дисплея, у якому відображається температура, яка регулюється від 160 до 220 °C. Крім того, є функція Smart Memory, яка запам'ятовує останній вибраний режим роботи випрямляча і автоматично вмикає його при включенні прасування.
Варто відзначити і ергономічний дизайн, у якому виконано модель. Це чорний пластиковий, чудово зібраний корпус, який не скрипить і має гарну тактильність. Прилад укомплектований м'яким довгим мережевим кабелем довжиною 3 метри.
У прасці CP1 Digital (P11.CP1DGT) використовуються
Кераміка рівномірно розподіляє тепло по всій поверхні пластин, що, безумовно, є позитивною характеристикою при експлуатації. Система плаваючих пластин відмінно компенсує надлишковий тиск на волосся, а також підлаштовує пластини під різну товщину пасма з урахуванням перекосу, щоб зіткнення з волоссям було максимальним, тим самим підвищуючи ефективність і зменшуючи час термічного впливу на волосся. Цим прилад береже Ваше волосся, роблячи процес випрямлення максимально коротким та ефективним. Крім того, кераміка має чудове ковзання, що так само надає позитивний вплив на структуру волосся.
Особливості моделі GAMA CP1 Digital (P11.CP1DGT):
Керамічні плаваючі пластини
Технологія швидкого нагрівання пластин
Цифрове керування з LCD дисплеєм
Функція Smart Memory
Кабель довжиною 3 метри та обертанням на 360 градусів
Розмір пластин 29 x 90 мм
Регулювання температури нагріву в діапазоні 160 – 230 градусів
Система автоматичного вимкнення через 60 хвилин
Додаткові функції та характеристики
Час нагріву до потрібної температури 10 сек
Дисплей Так
Захист від перегріву Так
Максимальна температура нагріву 230 град.
Тип терморегулятора Плавний
Функція автовідключення Так
Функція іонізації Ні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gama |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Споживана потужність | 52 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Випрямлячі |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.228 кг |
| Можливість завивки волосся | Так |
| Час нагрівання до потрібної температури | 10 сек |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура нагріву | 220 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 160 град. |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плаваючі пластини | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Подача пара | Ні |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція пам'яті | Так |
| Ширина пластин | 29 мм |
| Довжина пластин | 90 мм |
| Тип праски | Стандартний |
- Ціна: 1 890 ₴




