КАТАЛОГ ТОВАРІВ МАГАЗИНУ ТУТ
Модель BaByliss PRO BAB2310EPCE - це прекрасна професійна плойка-гофре з можливістю регулювання температури нагріву. Такий інструмент безсумнівно Вам знадобиться для роботи з прикореневими обсягом і моделюванням зачіски.
Розмір пластин BAB2310EPE становить 15 x 90 мм, що дозволить Вам акуратно і як можна ближче виконувати роботу у самого кореня волосся. Тонкі пластини зроблять роботу точною і акуратною. Самі пластини мають спеціалізоване фірмове покриття EP 5.0 TECHNOLOGY, яка має цілий ряд переваг:
Пластини в 3 рази міцніше і довговічніше
Відсутність хімічних елементів у складі гарантує повну нейтральність до хімічних засобів на волоссі
Пластини в 3 рази більше гладкі, що додатково захищає волосся в роботі
Покриття забезпечує тривалий результат, а так само м'якість і блиск волосся
Робота відбувається швидше, завдяки чому Ви заощаджуєте свій час і електроенергію
Плойка-гофре BaByliss PRO BAB2310EPCE має 3 температурних режими нагріву пластин - 140, 170 і 200 C. Співпрацюючи з багатьма відомими професійними стилістами, було прийнято рішення реалізувати найбільш поширені режими нагріву пластин, щоб забезпечити повну сумісність з будь-яким типом волосся під будь задачу, яка б не стояв перед Вами.
Для Вашої зручності та безпеки, модель оснащена спеціальним замком для пластин, допоможе Вам як при зберіганні, так і при транспортуванні. Довгий шнур 2.7 метра з обертанням забезпечить невимушену роботу. Додатково модель оснащена автоматичною системою відключення через 72 хвилини, що значно підвищує рівень безпеки та економії енергії.
Корпус моделі AIN 2310 EPCE володіє приголомшливою ергономікою і гарною якістю. Модель виконана в графітовому кольорі і має багатошарове термостійке матове покриття.
Характеристики:
Пластини EP 5.0 Technology розміром 15 x 90 мм
3 режими роботи - 140, 170 і 200 C
Автоматичне відключення через 72 хвилини
Кнопка включення зі світловим індикатором
Система блокування пластин
Професійний шнур з обертанням і завдовжки 2.7 метра
Ізольоване термостійке багатошарове матове покриття
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Щипці Гофре |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Довжина пластин | 90 мм |
| Покриття пластин | Керамічне з покриттям EP Technology 5.0 |
| Тип гофре | з вузькими пластинами |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Максимальна температура нагріву | 200 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 140 град. |
| Пластини для гофрування | Так |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Фіксація пластин | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина пластин | 15 мм |
- Ціна: 2 060 ₴






